Zarząd STN

Zarząd STN WUM 2018/2019

Prezes

Jacek Dziedziak
e-mail: jacek.dziedziak94@gmail.com
tel. 723 914 360

Sekretarz

Maciej Pawliszewski
e-mail: maciej.pawliszewski@gmail.com
tel. 531 299 999

Skarbnik

Michał Szyszka
e-mail: michal.szyszka@student.wum.edu.pl
tel. 508 099 943

[koordynator ds. mini-grantów oraz social media]


Członkowie Zarządu

Krzysztof Pieluszczak
e-mail: pieluszczak.krzysztof@gmail.com
tel. 884 974 224
[koordynator ds. obozów]

Helena Symonides
e-mail: hsymonides@gmail.com
tel. 695 988 326
[koordynator ds. SKN]

Aleksandra Kurek
e-mail: aleksandra.kurek95@gmail.com
tel. 535 240 295


Komisja Rewizyjna

Kinga Szczepaniak
e-mail: kinga.sz14@gmail.com
tel. 661 591 379
[koordynator ds. wyjazdów naukowych]

Piotr Rękawek
e-mail: rekaw94@gmail.com
tel. 725 526 116
[koordynator ds. SKN]














Prezes-Elekt

Marta Kiziak
e-mail: kiziakmarta@gmail.com
tel. 509 131 822

Sekretarz-Elekt

Zuzanna Stemplewska
e-mail: zstemplewska@gmail.com
tel. 508 262 483

Skarbnik-Elekt

Ewa Józefik
e-mail: ewa2.jozefik@gmail.com
tel. 785 989 477
[koordynator ds. Złotej Odznaki]


Członkowie Zarządu-Elekci

Jakub Marek
e-mail: jakubmarek96@gmail.com
tel. 790 689 276
[koordynator ds. Konkursu Minigrantów]

Maciej Kostewicz
e-mail: maciej.kostewicz@gmail.com
tel. 663 268 807
[koordynator ds. mini-grantów]

Zuzanna Znajdek
e-mail: zuzannaznajdek@gmail.com
tel. 508 847 437
[koordynator ds. wyjazdów naukowych]

Tatsiana Kharashun
e-mail: tatiana.choroszun@gmail.com
tel. 500 506 642
[koordynator ds. Konkursu Minigrantów]

Paulina Mąkosa
e-mail: paulinaam1995@gmail.com
tel. 608 260 202
[koordynator ds. rejestracji SKN]

Wiktoria Różanowska
e-mail: rozanowska.w@gmail.com
tel. 501 863 337
[koordynator ds. obozów]

Łukasz Mielczarek
e-mail: l.mielczarek@onet.eu
tel. 503 426 589
[koordynator ds. IT / social media]


Komisja rewizyjna- Elekci

Olga Płaza
e-mail: olga.w.plaza@gmail.com
tel. 530 915 851
[koordynator ds. SKN]

Mateusz Kaczmarski
e-mail: mateusz.p.kaczmarski@gmail.com
tel. 506 197 937
[koordynator ds. grafik]