✨✨✨Otwieramy nabór wniosków o Złotą Odznakę STN dla Kierunku Lekarskiego!✨✨✨

Złota Odznaka STN jest wyróżnieniem przyznawanym w trakcie dyplomatorium wybitnym absolwentom Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za całokształt pracy naukowej.

O jej przyznanie może aplikować każdy absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w roku ukończenia studiów a także kierownik zakładu lub kliniki WUM lub opiekun studenckiego koła naukowego.

W bieżącym roku akademickim wnioski należy składać od 28 września do 8 października 2023, do godz. 12:00.

Wniosek wypełniony zgodnie z regulaminem wraz z dokumentami potwierdzającymi należy złożyć w wersji elektronicznej - w postaci skanu w jednym pliku PDF na adres: stn@wum.edu.pl.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie: http://stn.wum.edu.pl/zlota-odznaka-stn.

UWAGA! Po konsultacjach z Przewodniczącymi Studenckich Kół Naukowych 28 września zmodyfikowaliśmy nieznacznie regulamin i załącznik do regulaminu (wzór wniosku). Wnioski należy składać zgodnie z nowymi wytycznymi!

PS. Na ten moment przyjmujemy wnioski tylko dla Absolwentów Wydziału Lekarskiego. Dla Absolwentów Wydziału Farmaceutycznego, Kierunku Diagnostyka Laboratoryjna, nabór wniosków zaczniemy listopadzie.