Mini-granty studenckie

Wyniki konkursu projektów MINI-GRANTÓW STUDENCKICH dostępne są pod adresem: https://pnitt.wum.edu.pl/aktualnosci/wyniki-konkursow-projektow-wlasnych-mlodych-badaczy-i-mini-grantow-0

Listy zaakceptowanych projektów.

Zasady realizacji MINI-GRANTÓW STUDENCKICH dostępne są pod adresem: http://pnitt.wum.edu.pl/nauka/projekty-wewnetrzne-mlodego-badacza-mini-granty

---

Od 1 kwietnia 2020 roku rozpoczyna się nabór
wniosków grantowych na mini-granty studenckie na rok 2020.

Mini-granty studenckie są przyznawane studentom Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kwota grantu może wynosić do 8 000 zł.

Ubieganie się o mini-grant nie jest trudne, wystarczy – po zapoznaniu się z instrukcją składania wniosku oraz regulaminem – uzupełnić i złożyć wniosek z wymaganymi dokumentami.

Jeżeli macie pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres mailowy: minigranty.stn@gmail.com. Członkiem zarządu STN odpowiedzialnym za przyjmowanie i weryfikowanie wniosków jest Maciej Kostewicz.

Gorąco zachęcamy wszystkich do przesyłania wniosków. Mamy nadzieję, że przyznane mini-granty przyczynią się do rozwoju nauki!

Zgodnie z komunikatem Prorektor ds. Nauki i Transferu Technologii WUM prof. dr hab. Jadwigi Turło termin wysyłania wniosków o minigranty studenckie upłynął 8 maja 2020 roku.


Prezentacja – instrukcja składania wniosku o mini-granty 2020

Regulamin – minigranty 2020

Załącznik nr 1 do Regulaminu

Załączniki A i B do wniosku


Archiwum:

Lista przyznanych minigrantów w roku 2018

Lista przyznanych minigrantów w roku 2017

Regulamin poprzedniej edycji mini-grantów

Załączniki do regulaminu poprzedniej edycji mini-grantów