???????? Czy interesuje Cię kariera naukowa? Chcesz prowadzić autorskie badania i prezentować ich wyniki na krajowych i międzynarodowych konferencjach?

✅ Jesteś dobrym organizatorem i nie boisz się nowych wyzwań? Ekscytuje Cię perspektywa pracy nad dużymi projektami?

???? Pragniesz rozwijać swoje koło i zorganizować w tym roku tematyczną konferencję naukową albo pierwszy w jego historii obóz naukowy?

????Masz pomysły na to jak lepiej wspierać studentów zainteresowanych działalnością naukową albo pomysły na projekty ją promujące?

???? A może chcesz dowiedzieć się jak pojechać na światowy szczyt zdrowia publicznego, gdzie uczestnikami są m. in. Angela Merkel czy Bill Gates?

Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedź brzmi “Tak”, zapraszamy na spotkanie informacyjne organizowane przez Studenckie Towarzystwo Naukowe WUM! Dowiedz się czym się zajmujemy, jak możemy wesprzeć Twoją działalność naukową i jak rozpocząć współpracę z nami!

Spotkanie odbędzie się 10 października (czwartek), o godz. 17:00 w sali 125 w Centrum Biblioteczno-Informacyjnym