Szkoła Pionierów PFR to program edukacyjny skierowany do osób, które chciałyby rozwijać swój startup oraz do zespołów, które już pracują nad innowacyjnym rozwiązaniem. W trakcie programu uczestnicy przechodzą przez intensywne warsztaty biznesowe, dzięki którym zdobędą wiedzę oraz narzędzia niezbędne do rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Uczestnicy mają za zadanie stworzyć swoje MVP oraz przygotować profesjonalną prezentację. Na koniec Programu zaplanowana jest Gala Finałowa, w czasie której wyłonieni zostaną zwycięzcy, którym przyznanie zostaną nagrody finansowa z puli 110 tyś. zł.

W tegorocznej edycji Szkoły Pionierów poszukiwane są rozwiązania z dziedziny climate tech oraz health tech. Ponadto, otwarta jest także ścieżka ogólna, w ramach której wspierane będą innowacyjne rozwiązania, które wpisują się w Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Nabór zgłoszeń trwa od 1 do 30 czerwca 2022 r.

Więcej informacji o Programie znajduje się na stronie www.szkolapionierow.pl